Продавець 1001coffee розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1296 відгуків
promo_banner
кава на будь-який смак
+380 (67) 829-62-46

Подарунки від Ambassador

Отримайте подарунок від Ambassador!


За покупку від 3 кг кави в зернах Ambassador Blue Label – подарунок* металева банка для зберігання кави з лого Ambassador Blue Label, 250г.В акції беруть участь: замовлення зроблені в період з 01 березня по 31 березня 2023р, оплачені та отримані до 5 квітня (включно).

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 гривню (в т.ч. ПДВ).

Адміністрація магазину залишає за собою право змінювати терміни та умови проведення акції.

Співробітники компанії Strauss Ukraine не можуть брати участь в акції!

Перейти до покупок!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Організатор Акції: ТОВ «Штраус Україна»
ЄДРПОУ 31513464, місцезнаходження: 03186, м. Київ, вул. Новопирогівська, 56А
Період проведення акції: 01 бнонзня - 31 бнонзня 2023 р ..
Подарунок Акції:
Металева банка для зберігання кави, 250г - 1 шт

Для участі в акції необхідно здійснити замовлення від 3 кг кави в зернах Ambassador Blue Lable, з обов'язковою умовою, замовлення мають бути оплачені та отримані клієнтами до 5 квітня (включно). Учасниками Акції є повнолітні громадяни України, які проживають на території України і в період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі - Учасник Акції), за винятком працівників Організатора Акції.
Своєю участю в Акції Учасник Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами акції, а також зобов'язується їх виконувати. Факт участі в Акції означає ознайомлення та повну згоду всіх учасників з умовами цих Правил.
Учасник Акції, який не виконав умови і правила Акції, або виконав їх не в повній мірі, не може отримати подарунок.
Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила з подальшим їх розміщенням на сторінці Акції.
Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.
Організатор не вступає в суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо Призу.
Учасник погоджується з тим, що організатор або його партнери мають право використовувати відео та фото переможців в маркетингових, рекламних цілях, а також залишати посилання на його профіль у соціальних мережах безкоштовно і без додаткового повідомлення.
Результати Акції, пов'язані з проведенням розіграшу, визначенням подарунка і переможця, оскарженню не підлягають.
У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і / або спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором / Партнером Акції. Результат Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
Зберігання та використання Організатором наданих користувачами персональних даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність персональних даних.
Персональні дані Учасників Акції не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуг продажу товарів, представлених на нашому сайті. Організатор залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.
Акція проводиться на території України, крім тимчасово окупованих територій і територій, на яких проводиться Операція об'єднаних сил ЗСУ *.
* У зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII Указу Президента України «Про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони« Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної погрози і збереження територіальної цілісності України »від 13.04.2014, Закону України« Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей »від 16.09.2014, № 1680-VII і Постанови Верховної Ради України« Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями »від 17.03.2015, №254-VIII.
Розміщуючи інформацію на сайті https://ambassador.cafe/, ви погоджуєтеся з цими умовами. Більш детальна інформація про умови використання сайту та з інших питань викладена у відповідних розділах:
Умови використання сайту: https://1001coffee.com.ua/ua/company_faq
Доставка та Оплата: https://1001coffee.com.ua/ua/delivery_info

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner