Продавець 1001coffee розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1399 відгуків
promo_banner
кава на будь-який смак
+380 (67) 829-62-46

Скраб з кави для обличчя та тіла: як зробити

Скраб з кави для обличчя та тіла: як зробити

Скраб з кави для обличчя та тіла: як зробити


Один із популярних етапів салонного догляду – кавові обгортання та скраб із кави. Для догляду за обличчям та тілом створено величезну кількість масок, скрабів, пілінгів на основі кави. Їх розробляють та випускають практично всі відомі бренди та попит на таку косметику неухильно зростає.

Чи можна приготувати скраб із кави для обличчя та тіла в домашніх умовах? Адже така суміш обійдеться набагато дешевше ніж топовий брендовий продукт, та й час витрачати на пошуки відповідного складу не доведеться. Рецептів домашніх кавових скрабів чимало. І для того, щоб підібрати ідеальний, варто знати, для чого використовується кава в косметиці, який впливає на організм, які саме зерна застосовуються з метою повернення тілу краси.

Користь кави для тіла та обличчя


Секрет популярності кавових скрабів – у складі зерен. Кожен із елементів впливає на шкірні структури певним чином, а сукупність цих впливів призводить до приголомшливих результатів. Що є в такій каві, що мільйони жінок готові наносити на шкіру темну масу і з трепетом чекати ефекту?

Склад кави включає:

  • кофеїн - речовина, що сприяє нормалізації та прискоренню перебігу обмінних процесів, завдяки чому знімаються набряки та виводяться шлаки;
  • цинк - ефективний засіб для регенерації шкірного покриву, сприяє зняттю подразнень шкіри, має загоювальну дію, ефективно бореться з розтяжками;
  • вітаміни В - ця група речовин зветься "вітаміни краси" і повністю його виправдовує, зміцнюючи стінки судин, знімаючи подразнення, лущення шкіри, регулюючи шкірний метаболізм;
  • вітамін Е – покращує кровообіг, надає шкірі гарного тону, підтягує її, розгладжує зморшки та розтяжки;
  • вітамін А - стимулює синтез колагену, що сприятливо позначається на пружності та еластичності шкіри, розгладжує зморшки та розтяжки.

У комплексі всі ці елементи досить ефективно впливають на шкіру. Покрови набувають здорового вигляду та кольору, помітно зміцнюються, завдяки чому нівелюються зморшки, розтяжки, звужуються пори. Кавова косметика - відмінний засіб для боротьби із зайвими сантиметрами на стегнах. Проникаючи в шкірні структури кави, сприяє розщепленню жирів і прискорює виведення з організму шлаків. Помітний ліфтинг-ефект сприяє тому, що результат стає помітним після перших процедур. До того ж, дрібні абразивні частинки здійснюють акуратний масаж кави, що також допомагає покращити кровообіг та підтягнути покриви.

Як використовувати кавовий скраб


Для приготування косметики з кави використовують лише натуральні зерна, зелені (сирі) або обсмажені. Скраб із зеленої кави відрізняється більш інтенсивною дією і може спричинити прояв алергічних реакцій. Перед тим як користуватися такою косметикою, проведіть тест: нанесіть невелику кількість суміші на передпліччя і залиште на півгодини. Через кілька хвилин після нанесення може виникнути відчуття печіння та з'явиться почервоніння. Якщо через півгодини вона не спаде – користуватися засобом не варто. В іншому випадку можна наносити скраб на інші ділянки тіла.

Є у кавових скрабів та інші протипоказання. так, не можна наносити косметику якщо:

  • на тілі є відкриті рани, виразки, гнійники, запалені ділянки, акне (проникаючи під шкірний покрив через ушкодження кави залишить темні сліди, “татуювання”);
  • нещодавно було перенесено вітрянку і сліди на тілі ще не зарубцювалися.

Якщо протипоказань немає, шкіра чиста та здорова – наносите скраб, враховуючи кілька нюансів.

Не готуйте скраб з розчинної або сублімованої кави - використовуйте лише натуральні мелені зерна. Додайте в косметику зерна тонкого або середнього помелу – надто великі абразивні частинки можуть поранити шкіру. Для обличчя, шиї та зони декольте використовуйте скраб тільки із зерен дрібного помелу – шкіра на цих ділянках дуже ніжна. Для цих цілей можна застосовувати тільки подрібнену в пил каву, причому, після її приготування (візьміть гущавину, що залишилася після варіння в турці).

Для чутливої шкіри готуйте скраби на каві. Вони позбавлені тієї гостроти та щільності, що сирі частки і не зашкодять покриву. Лайфхак: арабіка сама по собі м'якша, ніж робуста. Якщо шкіра обличчя або тіла надто сприйнятлива до механічної дії – виберіть саме цей сорт та попередньо заваріть його.

Спита кава також актуальна для скрабів, якщо шкіра занадто світла. Смуглянкам барвник кави не страшний, а ось для білошкірих дівчат він може стати неприємним відкриттям. Якщо не хочете отримати темні плями на обличчі – заварюйте суміш перед тим, як додати її до скрабу.

Не наносьте скраби з кави на шкіру навколо очей! Для видалення темних кіл і розгладжування зморшок у цій частині обличчя використовуйте компреси з кави: на вологий бинт нанесіть трохи гущі кави, закрийте другою смужкою бинта і розмістіть отриману примочку на проблемній зоні.

При використанні кавових компресів для шиї після процедури слід нанести на шкіру оливкову олію.


Як приготувати скраб з кави для обличчя та тіла вдома


Спиту гущу кави використовують для приготування косметики для обличчя та тіла одразу, поки вона ще зберігає вологість. Якщо хочете запастися інгредієнтом про запас - висушіть суміш і зберігайте в щільно закритій скляній ємності. Не варто зберігати гущу, розведену цукром, вершками або молоком - такий продукт швидко прийде в непридатність.

Для приготування скрабів можна використовувати каву, термін придатності якої вже вийшов, але не більше ніж рік тому. Ця косметика може вийти менш ефективною, але все одно дієвою.

Іноді рецепт кавового скрабу має на увазі використання меду. У таких випадках рекомендується робити масаж, злегка поплескуючи долонями шкіру. Така дія стимулює кровообіг і допоможе порам відкритися для кращого очищення.

Наносите скраб на вологу, попередньо добре очищену шкіру. Надягніть на руки спеціальні рукавиці – так використання засобу буде ще більш результативним. Після процедури змийте суміш теплою водою та дайте шкірі висохнути самостійно. Нанесіть живильний або зволожуючий крем. Регулярність використання – 1-2 рази на тиждень.

Рецепти домашньої косметики з кави для обличчя та тіла


Серед найбільш популярних і простих у приготуванні скрабів для обличчя – рецепт із використанням кокосової олії. Вам знадобляться:

  • пита гущача кава дуже дрібного помелу - 1 ст.л.
  • дрібний цукор – 1 ст.л.
  • кокосове масло - 1 ч.л.
  • пінка для вмивання – 1 ч.л.

Змішайте всі інгредієнти та нанесіть скраб на вологе обличчя. Змийте теплою водою за 5 хвилин. Використовуйте зволожуючий або живильний крем.

Для догляду за жирною шкірою обличчя можна приготувати маску з кави та глини. Змішайте:

  • кавову гущу – 2 ст.л.
  • блакитну глину – 2 ст.л.
  • кефір або кисле молоко - 50 мл.

Можна використовувати для шкіри обличчя, шиї та зони декольте. Час дії – 15 хвилин.

Скраби для тіла змивають за 5-10 хвилин. Для покращення їх властивостей рекомендуємо додавати до суміші кілька крапель ефірної олії апельсина.

Рецепт 1: скраб для тіла з морською сіллю:

  • кавова гуща – 2 ст.л.
  • морська сіль – 1 ст.л.
  • кефір – 50 мл.


Рецепт 2: скраб для тіла з медом:

  • кавова гуща – 2 ст.л.
  • мед – 1 ст.л.
  • оливкова олія - 1 ст.л


Рецепт 3: скраб для тіла з медом та сметаною для чутливої шкіри:

  • кавова гуща – 2 ст.л.
  • мед – 1 ст.л.
  • сметана – 1 ст.л.
  • оливкова олія - 1 ст.л.


Рецепт 4: скраб для тіла з вівсяними пластівцями для ніжної шкіри:

  • гуща спитої кави – 2 ст.л.
  • мелені вівсяні пластівці – 2 ст.л.
  • кефір або йогурт – 1 ст.л.


Для приготування суміші для кавового обгортання (з метою зниження обсягів) використовуйте кавову гущу (100 г), мелену корицю (25 г), спиртову настоянку червоного перцю (20 мл), оливкову олію (30 мл). Оливкову олію можна замінити олією виноградних кісточок. Суміш наносять на вологу шкіру (стегна та сідниці), зверху щільно обгортають харчовою плівкою. Через 20-30 хвилин маску можна змити. Не можна наносити засіб на низ живота! Ефект помітний після 3-4 процедур. Курс (10 днів) не можна повторювати частіше ніж раз на 3 місяці.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner